Suntech STP620S-H6-Nsh
Suntech Ultra V Pro STP620S-H6-Nsh+
HALF-CELL N-Type TOPCon Glass-Glass BIFACIAL MODULE
620W
excl. BTW. (23 %)
Artikelnummer
47819 (251 views)
Beschikbaarheid 3000 stuk / van direct
Minimale bestelhoeveelheid
720 stuk
Geregistreerd sinds 19.01.2024
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn /
Beschrijving
620W
High power output
23 % MAX EFFICIENCY
Zero LID, ultra-low LeTID, better anti-PID performance, low power attenuation, high power output
Low risk of hidden cracks
Withstand harsh environments
Reliable quality that makes module resistant even to high tempera- tures, salt water and ammonia
Superior load-bearing capability
Algemene informatie
Fabrikant Suntech
Type Suntech STP620S-H6-Nsh
Categorie
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 620 Wp
Stroom (Impp) A
Spanning (Umpp) V
Kortsluitstroom (Isc) 16.07 A
Leegloopspanning (Uoc) 49.1 V
Max. Systeemspanning
Lengte 2382 mm
Breedte 1134 mm
Diepte 30 mm
Gewicht 32.5 kg
Celtype TOPCon
Bouwtype Bifacial
Frame Zilver
Achterkant Glas
Prijslijst
excl. BTW. (23 %)