Omvormers / String / Sunny Energy - SB 3000TL-20
Omvormers
Sunny Energy
SB 3000TL-20
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
47608 (1004 views)
Beschikbaarheid 3 stuk / van direct
Minimale bestelhoeveelheid
Verzendwijze Alleen afhaling
Informatie over de verkoper
Zakelijke dienstverlener
Geregistreerd sinds 23.04.2026
Categorie Omvormers / String
Beschrijving
Algemene informatie
Fabrikant Sunny Energy
Type SB 3000TL-20
Categorie String
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd 14 jaar
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 3.000 W
Aantal MPP 0
Umpp min 125 V
Umpp max 550 V
Europ. rendement %
Gewicht kg
Geïntegreerde transformator Nee
DC-scheidingsschakelaar Nee
Terugleverfasen 1
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)