Omvormers / String / Sunny Energy - SB 3000TL-20
Omvormers
Sunny Energy
SB 3000TL-20
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
47608 (989 views)
Beschikbaarheid 3 stuk / van direct
Minimale bestelhoeveelheid
Verzendwijze Alleen afhaling
Informatie over de verkoper
Zakelijke dienstverlener
Geregistreerd sinds 23.04.2026
Categorie Omvormers / String
Beschrijving
Algemene informatie
Fabrikant Sunny Energy
Type SB 3000TL-20
Categorie String
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd 14 jaar
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 3.000 W
Aantal MPP 0
Umpp min 125 V
Umpp max 550 V
Europ. rendement %
Gewicht kg
Geïntegreerde transformator Nee
DC-scheidingsschakelaar Nee
Terugleverfasen 1
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling, Rekening, Contante betaling
Betaalmethode:
Bankoverschrijving, Kredietkaart,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
KACO new energy
blueplanet 3.0 NX3 M2
SMA
Sunny Tripower STP3.0 ...
Huawei
SUN2000-3KTL-M1 High ...
KOSTAL
PLENTICORE plus 3.0
Vergelijkbare Prijs Wp
Vicrton
48/3000/35-32
victron
48/3000/35-32
Ever-Solar
EVERSO-TLC 17K
Huawei
SUN2000L-4.6KTL
Beschrijving
Algemene informatie
Fabrikant Sunny Energy
Type SB 3000TL-20
Categorie String
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd 14 jaar
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 3.000 W
Aantal MPP 0
Umpp min 125 V
Umpp max 550 V
Europ. rendement %
Gewicht kg
DC-scheidingsschakelaar Nee
Terugleverfasen 1
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
z
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon
E-mail
Website
Productlocatie
Adres Am Kapellhof 23
Postcode / plaats 47608 / Geldern
Land Duitsland
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)