BP Solarex MSX-120MC 12V / MSX 120 MC 12V
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
10454 (22859 views)
Beschikbaarheid 15 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Poly
Beschrijving
BP Solarex MSX-120MC12V/ BP Solarex MSX - 120 MC12V / BP Solarex MSX120 MC 12V/ BP Solarex MSX 120 MC 12 V
Das BP Solarex MSX-120 ist ein polykristallines Solarmodul mit 120 Wp
* Preis pro Modul
* 12 V Modul - auch ideal für Wohnwagen, Camping, Teich oder Gartenhaus
* Ersatzmodul für bestehende Anlagen zur Schadensregulierung
Bitte beachten!
Alle Angaben ohne Gewähr. Bilder können abweichen. Die Preise verstehen sich netto.
Versandkosten bitte auf Anfrage. Kontakt bitte über Button "Kontakt".
Algemene informatie
Fabrikant BP Solar
Type BP Solarex MSX-120MC 12V / MSX 120 MC 12V
Categorie Poly
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 120 Wp
Stroom (Impp) 7.23 A
Spanning (Umpp) 16.9 V
Kortsluitstroom (Isc) 7.93 A
Leegloopspanning (Uoc) 21.2 V
Max. Systeemspanning 600
Lengte 1108 mm
Breedte 991 mm
Diepte 50 mm
Gewicht 13 kg
Prijslijst
Verpakkingseenheid (VE) Hoeveelheid per VE B2C Prijs/stk. prijs/Wp Alleen volle VE
1 - 1 Stukken
2 - 4 Stukken
5 - 9 Stukken
10 - 15 Stukken
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
Sharp
NE-L5E5B
Solibro
SL2-115 ungerahmt 115Wp
Solibro
SL2-125F G1.4 125Wp
Tenesol
TE1300 - 115Wp
Dezelfde Fabrikant
BP Solar
BP 3130 J
BP Solar
BP 3125 J
BP Solarex MSX-120MC ...
BP 3123 XR
Vergelijkbare Prijs Wp
Schüco
170 SMJ-S
Conergy
PowerPlus 185 MCL - 185Wp
Schott Solar
ASE-275-DG-FT 275Wp
Heckert Solar
NeMo 2.0 60 M 325 AR ...
Beschrijving
* Preis pro Modul
Bitte beachten!
Algemene informatie
Fabrikant BP Solar
Categorie Poly
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 120 Wp
Stroom (Impp) 7.23 A
Spanning (Umpp) 16.9 V
Kortsluitstroom (Isc) 7.93 A
Leegloopspanning (Uoc) 21.2 V
Max. Systeemspanning 600
Lengte 1108 mm
Breedte 991 mm
Diepte 50 mm
Gewicht 13 kg
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
x
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon +4936938860481
E-mail info@secondsol.de
Website
Productlocatie
Adres Märzenquelle 6
Postcode / plaats 98617 / Dreißigacker
Land Duitsland
Prijslijst
1 - 1 Stukken
2 - 4 Stukken
5 - 9 Stukken
10 - 15 Stukken
excl. BTW. (19 %)