BP Solarex MSX-120MC 12V / MSX 120 MC 12V
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
10454 (22872 views)
Beschikbaarheid 15 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Poly
Beschrijving
BP Solarex MSX-120MC12V/ BP Solarex MSX - 120 MC12V / BP Solarex MSX120 MC 12V/ BP Solarex MSX 120 MC 12 V
Das BP Solarex MSX-120 ist ein polykristallines Solarmodul mit 120 Wp
* Preis pro Modul
* 12 V Modul - auch ideal für Wohnwagen, Camping, Teich oder Gartenhaus
* Ersatzmodul für bestehende Anlagen zur Schadensregulierung
Bitte beachten!
Alle Angaben ohne Gewähr. Bilder können abweichen. Die Preise verstehen sich netto.
Versandkosten bitte auf Anfrage. Kontakt bitte über Button "Kontakt".
Algemene informatie
Fabrikant BP Solar
Type BP Solarex MSX-120MC 12V / MSX 120 MC 12V
Categorie Poly
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 120 Wp
Stroom (Impp) 7.23 A
Spanning (Umpp) 16.9 V
Kortsluitstroom (Isc) 7.93 A
Leegloopspanning (Uoc) 21.2 V
Max. Systeemspanning 600
Lengte 1108 mm
Breedte 991 mm
Diepte 50 mm
Gewicht 13 kg
Prijslijst
Verpakkingseenheid (VE) Hoeveelheid per VE B2C Prijs/stk. prijs/Wp Alleen volle VE
1 - 1 Stukken
2 - 4 Stukken
5 - 9 Stukken
10 - 15 Stukken
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
Tenesol
TE1300 - 120Wp
Solar Fabrik
Solarfabrik Premium M ...
Solibro
SL2-115 ungerahmt 115Wp
BP Solar
BP3123XR 123Wp
Dezelfde Fabrikant
BP Solar
BP 3130 J
BP Solarex MSX-120MC ...
SOLAREX MSX 120
BP3123XR 123Wp
Vergelijkbare Prijs Wp
Yingli
YL160 (23) P
Asola
Premium 250W/60p - 250Wp
Solibro
SL2-G2.3 145 ungerahm ...
Kyocera
KC70
Beschrijving
* Preis pro Modul
Bitte beachten!
Algemene informatie
Fabrikant BP Solar
Categorie Poly
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 120 Wp
Stroom (Impp) 7.23 A
Spanning (Umpp) 16.9 V
Kortsluitstroom (Isc) 7.93 A
Leegloopspanning (Uoc) 21.2 V
Max. Systeemspanning 600
Lengte 1108 mm
Breedte 991 mm
Diepte 50 mm
Gewicht 13 kg
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
x
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon +4936938860481
E-mail info@secondsol.de
Website
Productlocatie
Adres Märzenquelle 6
Postcode / plaats 98617 / Dreißigacker
Land Duitsland
Prijslijst
1 - 1 Stukken
2 - 4 Stukken
5 - 9 Stukken
10 - 15 Stukken
excl. BTW. (19 %)