Omvormers / String / Huawei - SUN2000-40KTL-M3 ...
Omvormers
Huawei
SUN2000-40KTL-M3380Vac
Inverter Huawei Sun2000-40KTL-M3
excl. BTW. (21 %)
Artikelnummer
46203 (2299 views)
Beschikbaarheid 3 stuk / van direct
Geregistreerd sinds 12.07.2023
Categorie Omvormers / String
Beschrijving
Algemene informatie
Fabrikant Huawei
Type SUN2000-40KTL-M3380Vac
Categorie String
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 40.000 W
Aantal MPP 0
Umpp min 200 V
Umpp max 200 V
Europ. rendement %
Gewicht kg
Geïntegreerde transformator Nee
DC-scheidingsschakelaar Nee
Terugleverfasen 3
Prijslijst
excl. BTW. (21 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling, Rekening,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
datasheet huawei sun ... pdf
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
Huawei
SUN2000-40KTL-M3
alleen zichtbaar na inloggen
Deye
SUN-40K-G03
SUN2000-40KTL-M3
Dezelfde Fabrikant
SUN2000-40KTL-M3
Vergelijkbare Prijs Wp
KOSTAL
PIKO IQ 8.5
Fronius
IG Plus 100 V-2
REFU
REFUsol 023K
SMA
STP8.0-3AV-40
Beschrijving
Algemene informatie
Fabrikant Huawei
Type SUN2000-40KTL-M3380Vac
Categorie String
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 40.000 W
Aantal MPP 0
Umpp min 200 V
Umpp max 200 V
Europ. rendement %
Gewicht kg
DC-scheidingsschakelaar Nee
Terugleverfasen 3
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
z
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon +40744760175
E-mail info@chooseax.com
Website
Productlocatie
Adres STR.VIITORULUI,NR.28,STEFANESTI ARGES
Postcode / plaats 117721 / STEFANESTI
Land Roemenië
Prijslijst
excl. BTW. (21 %)