Omvormers / String / Huawei - SUN2000L-4.6KTL
Omvormers
Huawei
SUN2000L-4.6KTL
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
43193 (5522 views)
Beschikbaarheid 85 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 27.04.2017
Categorie Omvormers / String
Beschrijving
Huwawei SUN2000L-4.6KTL
  • Preis gilt pro Stück
  • Restposten mit Garantie vom Hersteller bis 07/2030
  • Gefahrgut 3091
  • Lieferung oder Selbstabholung möglich
  • Bezahlung per Paypal mit einem Aufschlag von 3 %, wenn gewünscht!
Alle Angaben ohne Gewähr. Bilder können abweichen. Die Preise verstehen sich netto.
Algemene informatie
Fabrikant Huawei
Type SUN2000L-4.6KTL
Categorie String
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 4.600 W
Aantal MPP 2
Umpp min 260 V
Umpp max 480 V
Europ. rendement 98 %
Gewicht 10.6 kg
Geïntegreerde transformator Nee
DC-scheidingsschakelaar Ja
Terugleverfasen 1
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving, Online betaaldienst
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
SUN2000L pdf
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
SMA
SUNNY ISLAND SI 4.4M-13
KOSTAL
PIKO MP plus 4.6-2
SMA
Sunny Island 4.4M-13
Mitsubishi Electric
PV - PNS 06 ATL GER
Dezelfde Fabrikant
Huawei
SUN2000L-5KTL
Vergelijkbare Prijs Wp
victron
48/3000/35-32
KOSTAL
Piko 36 EPC
Siemens
SINVERT PVM20
SolarEdge
SE9K - RW0TEBEN4
Beschrijving
Huwawei SUN2000L-4.6KTL
  • Preis gilt pro Stück
  • Gefahrgut 3091
Algemene informatie
Fabrikant Huawei
Type SUN2000L-4.6KTL
Categorie String
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 4.600 W
Aantal MPP 2
Umpp min 260 V
Umpp max 480 V
Europ. rendement 98 %
Gewicht 10.6 kg
DC-scheidingsschakelaar Ja
Terugleverfasen 1
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
x
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon +4936938860481
E-mail info@secondsol.de
Website
Productlocatie
Adres Märzenquelle 6
Postcode / plaats 98617 / Meiningen-Dreißigacker
Land Duitsland
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)