Omvormers / String / Huawei - SUN2000-60KTL-M0 ...
Omvormers
Huawei
SUN2000-60KTL-M0 (400Vac)
Particuliere verkoop
Artikelnummer
40312 (3798 views)
Beschikbaarheid 1 stuk / van direct
Informatie over de verkoper
Particuliere aanbieder
Geregistreerd sinds 11.09.2022
Categorie Omvormers / String
Beschrijving
Algemene informatie
Fabrikant Huawei
Type SUN2000-60KTL-M0 (400Vac)
Categorie String
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd 6 jaar
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 60.000 W
Aantal MPP 6
Umpp min 200 V
Umpp max 1000 V