Zonnepanelen / Mono / JA Solar - JaSolar JAM54S30 ...
Zonnepanelen
JA Solar
JaSolar JAM54S30 405/MR BFR 405Wp
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
36126 (6578 views)
Beschikbaarheid 36 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Mono
Beschrijving
JA Solar JAM54S30 400 / MR 400Wp
De JA Solar JAM54S30 MR is een monokristallijn zonnepaneel met 400Wp
* Gloednieuw met fabrieksgarantie
* 108 monokristallijne halfcellen
* Palletafmetingen: 1.80x1.15x1.25m
* Gewicht ca. 825 kg
* Verkoop alleen in pallets van 36 stuks per stuk!
* Bezorgen of afhalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant JA Solar
Type JaSolar JAM54S30 405/MR BFR 405Wp
Categorie Mono
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 405 Wp
Stroom (Impp) 12.98 A
Spanning (Umpp) 31.21 V
Kortsluitstroom (Isc) 13.87 A
Leegloopspanning (Uoc) 37.23 V
Max. Systeemspanning 1000
Lengte 1722 mm
Breedte 1134 mm
Diepte 30 mm
Gewicht 21.5 kg
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)