Zonnepanelen / Poly / Schott Solar - ASE-100-GT-FT (B ...
Zonnepanelen
Schott Solar
ASE-100-GT-FT (B) 95Wp
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
28360 (10062 views)
Beschikbaarheid 1 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Poly
Beschrijving
Schott ASE-100-GT-FT (B) 95 Wp / Schott ASE 100 GT FT (B) 95 Wp
De Schott ASE-100-GT-FT is een polykristallijn zonnepaneel met 95Wp
* Originele modules! Zeldzaamheden! Rest van de voorraad! Zeer zeldzaam!
* Ideaal voor het afwikkelen van claims in verzekeringszaken!
* Alleen zeer moeilijk te vinden op de markt!
* Prijs is per module
* nieuwe en ongebruikte resterende voorraad
* Bezorgen of afhalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Alle verklaringen zonder garantie. Afbeeldingen kunnen afwijken. De prijzen zijn netto.
Vraag naar de verzendkosten. Gebruik de "Contact" knop om contact met ons op te nemen.
Algemene informatie
Fabrikant Schott Solar
Type ASE-100-GT-FT (B) 95Wp
Categorie Poly
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 95 Wp
Stroom (Impp) 2.8 A
Spanning (Umpp) 34.1 V
Kortsluitstroom (Isc) 3.2 A
Leegloopspanning (Uoc) 42.3 V
Max. Systeemspanning 800
Lengte 1282 mm
Breedte 644 mm
Diepte 35 mm
Gewicht 9 kg
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Datenblatt SCHOTT AS ... pdf
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
First Solar
FS-392-3 + Black
First Solar
FS-397-3 Bl. Plus
Qcells
Q.Smart UF 95 / Solib ...
Fuji Electric
FWAVE 92W
Dezelfde Fabrikant
Schott Solar
ASE-100-GT-FT, 100 W
ASE-100-GT-FT/K 100Wp
ASE-100-GT-FT 95Wp
ASE-100-GT-FT/C15 100 Wp
Vergelijkbare Prijs Wp
Roto
SFP Poly Q.Pro 10/16 ...
ASI TM 86 / Viessmann ...
ASE-100-GT-FT 95Wp
Roto
SFP Poly Q.Pro 10/16 ...
Beschrijving
* Prijs is per module
* Bezorgen of afhalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant Schott Solar
Type ASE-100-GT-FT (B) 95Wp
Categorie Poly
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 95 Wp
Stroom (Impp) 2.8 A
Spanning (Umpp) 34.1 V
Kortsluitstroom (Isc) 3.2 A
Leegloopspanning (Uoc) 42.3 V
Max. Systeemspanning 800
Lengte 1282 mm
Breedte 644 mm
Diepte 35 mm
Gewicht 9 kg
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
x
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon +4936938860481
E-mail info@secondsol.de
Website
Productlocatie
Adres Märzenquelle 6
Postcode / plaats 98617 / Dreißigacker
Land Duitsland
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Datenblatt SCHOTT AS ... pdf
FS-392-3 + Black
FS-397-3 Bl. Plus
Qcells
Q.Smart UF 95 / Solib ...
Fuji Electric
FWAVE 92W