Omvormers / String / SMA - SMC 6000TL-ESS-AT
Omvormers
SMA
SMC 6000TL-ESS-AT
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
27155 (8827 views)
Beschikbaarheid 11 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Omvormers / String
Beschrijving
SMA SMC6000TL-ESS-AT / SMA Sunny Mini Central SMC 6000TL - ESS - AT
De SMA SMC 6000TL is een stringomvormer met 6000 W.
* Omvormers gerenoveerd door SMA
* 12 maanden fabrieksgarantie vanaf 12/2020
* met ESS
* Deksel in RAL geel
* met "Sunclix" steeksysteem en wandhouder
* Bezorgen of ophalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Door uw bindende aankoopverklaring in te dienen, gaat u akkoord.
Algemene informatie
Fabrikant SMA
Type SMC 6000TL-ESS-AT
Categorie String
Soort Restanten
Toestand Gerepareerd
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 6.000 W
Aantal MPP 1
Umpp min 333 V
Umpp max 500 V
Europ. rendement 98 %
Gewicht 31 kg
Geïntegreerde transformator Nee
DC-scheidingsschakelaar Ja
Terugleverfasen 1
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Datenblatt SMA SMC 6 ... pdf
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
LUX Power
SNA 6k Single phase
Delta
RPI M6A
SMA
SMC 6000 TL
STP3.0-3AV-40
Dezelfde Fabrikant
SMC 6000 TL
STP 6000TL-20
STP 6000 TL-20
Vergelijkbare Prijs Wp
RCT Power
RCT Power Inverter 4.0
Fronius
IG 20
KOSTAL
Piko 12 NG
SMC 9000TL-10
Beschrijving
* met ESS
* Deksel in RAL geel
* Bezorgen of ophalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant SMA
Type SMC 6000TL-ESS-AT
Categorie String
Soort Restanten
Toestand Gerepareerd
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 6.000 W
Aantal MPP 1
Umpp min 333 V
Umpp max 500 V
Europ. rendement 98 %
Gewicht 31 kg
DC-scheidingsschakelaar Ja
Terugleverfasen 1
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
x
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon +4936938860481
E-mail info@secondsol.de
Website
Productlocatie
Adres Märzenquelle 6
Postcode / plaats 98617 / Dreißigacker
Land Duitsland
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)