Multiboard SMB1080/400
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
19572 (22731 views)
Beschikbaarheid 10 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 02.09.2011
Categorie Gereedschap / Diversen
Beschrijving
Multiboard SMB 1080
Specificaties:
Lengte: 1080 mm
Breedte: 400 mm
Hoogte: 60 mm
Gewicht: 6,0 kg
Voetsteun met aluminium en antislip oppervlak
UV-bestendige PE-beschermingslaag, gelijmd en mechanisch bevestigd
Aluminium beugels incl. gevulkaniseerde rubbercoating, dikte van de beugels 6 mm +/- 0,5 mm
Insteekdiepte in de afstandsspleet 55 mm +/- 5 mm
Handgrepen gecentreerd op het onderste uiteinde van de plaat, breedte 150 mm +/- 3 mm, hoogte 30 mm +/- 2 mm
Max. belasting 150 kg - slechts één persoon per bord toegestaan
De totale gemiddelde waarde van de dakhelling volgens DIN 51 130 mag > 40} (R13 V10) zijn.
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant SMB Solar
Type Multiboard SMB1080/400
Categorie Diversen
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Aufkleber
Roto
SZB SV Service Adapte ...
Solar Inverter Starter Kit
Solar Inverter Starte ...
SMB Solar
Multiboard SMB1780/400
Beschrijving
Specificaties:
Lengte: 1080 mm
Breedte: 400 mm
Hoogte: 60 mm
Gewicht: 6,0 kg
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant SMB Solar
Type Multiboard SMB1080/400
Categorie Diversen
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Contactgegevens van de verkoper
x
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon +49(0)3693-8860481
E-mail d.karn@secondsol.de
Website
Productlocatie
Adres Oberstraße 7
Postcode / plaats 52388 / Nörvenich
Land Duitsland
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)