Amerisolar AS-6M144-HC-450W
New photovoltaic panels 450 Wp from manufacturer Amerisolar – model AS-6M-144-HC.
Pickup available from warehouse in Bratislava.
excl. BTW. (23 %)
Artikelnummer
47830 (246 views)
Beschikbaarheid 100 stuk / van direct
Minimale bestelhoeveelheid
100 stuk
Geregistreerd sinds 21.02.2026
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Mono
Beschrijving
Parameters:
  • Silver anodized aluminum frame, 40 mm
  • Cables with MC4 connectors
  • 18-year warranty on materials and workmanship
  • 30-year performance warranty
Technical specifications:
  • Maximum power (Pmax): 450 W
  • Maximum power current (Imp): 10.77 A
  • Voltage at maximum power (Vmp): 41.8 V
  • Open circuit voltage (Voc): 50.2 V
  • Short circuit current (Isc): 11.28 A
  • Number of cells: 144
  • Dimensions: 2108 × 1048 × 40 mm
  • Cables: 4 mm², length 300 mm
  • Weight: 24 kg
  • Quantity per pallet: 31 or 34 pcs
Algemene informatie
Fabrikant Amerisolar
Type Amerisolar AS-6M144-HC-450W
Categorie Mono
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd 3 jaar
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 450 Wp
Stroom (Impp) 10.77 A
Spanning (Umpp) 41.8 V
Kortsluitstroom (Isc) 11.28 A
Leegloopspanning (Uoc) 50.2 V
Max. Systeemspanning 1500
Lengte 2108 mm
Breedte 1048 mm
Diepte 40 mm
Gewicht 24 kg
Frame Zilver
Prijslijst
Let op: Die Mindestbestellmenge beträgt 100 Stuk, Mindermengen können angefragt werden.
excl. BTW. (23 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling, Rekening,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
AS-6M144-HC Module o ... pdf
AS-6M144-HC Module S ... pdf
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
Luxor Solar
ECO LINE N-TYPE HJT G ...
Soluxtec
DMMXSCNi445 - 445 Wp FB
Jolywood
JW-HD96N-R2
Solar Fabrik
S4 Halfcut Trend FB 4 ...
Vergelijkbare Prijs Wp
Yingli
YL 210 P-29b
REC
solar module
alleen zichtbaar na inloggen
Ulica Solar
UL-700M-132DGN
alleen zichtbaar na inloggen
Winaico
WINAICO WST-275P6
Beschrijving
Parameters:
  • Cables with MC4 connectors
  • 30-year performance warranty
Technical specifications:
  • Maximum power (Pmax): 450 W
  • Number of cells: 144
  • Cables: 4 mm², length 300 mm
  • Weight: 24 kg
Algemene informatie
Fabrikant Amerisolar
Categorie Mono
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd 3 jaar
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 450 Wp
Stroom (Impp) 10.77 A
Spanning (Umpp) 41.8 V
Kortsluitstroom (Isc) 11.28 A
Leegloopspanning (Uoc) 50.2 V
Max. Systeemspanning 1500
Lengte 2108 mm
Breedte 1048 mm
Diepte 40 mm
Gewicht 24 kg
Frame Zilver
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
z
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon
E-mail
Website
Productlocatie
Adres Agatova 22
Postcode / plaats 84101 / Bratislava
Land Slowakije
Prijslijst
excl. BTW. (23 %)