Zonnepanelen / Poly / Trina Solar - TSM-270-PD05
Zonnepanelen
Trina Solar
TSM-270-PD05
Trina 270W modules, NIEUW, nog perfect verpakt in de doos,
ontvangen onder garantie van Trina Solar (december 2022),
excl. BTW. (22 %)
Artikelnummer
47402 (1327 views)
Beschikbaarheid 90 stuk / van direct
Minimale bestelhoeveelheid
30 stuk
Geregistreerd sinds 24.03.2026
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Poly
Beschrijving
Algemene informatie
Fabrikant Trina Solar
Type TSM-270-PD05
Categorie Poly
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 270 Wp
Stroom (Impp) 8.73 A
Spanning (Umpp) 30.9 V
Kortsluitstroom (Isc) 9.22 A
Leegloopspanning (Uoc) 37.9 V
Max. Systeemspanning 1000
Lengte 1650 mm
Breedte 992 mm
Diepte mm
Gewicht 19 kg
Prijslijst
excl. BTW. (22 %)