Zonnepanelen / Mono / Trina Solar - TSM-445-NEG9R.28 ...
Zonnepanelen
Trina Solar
TSM-445-NEG9R.28 VERTEX S+ 2024
Mark on the frame
Mono-Crystalline Mono TopCON, N-type, Glass Glass Monofacial, 445W, Black Frame white backsheet, 1762 ...
excl. BTW. (20 %)
Artikelnummer
46792 (2196 views)
Beschikbaarheid 36 stuk / van direct
Geregistreerd sinds 11.10.2023
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Mono
Algemene informatie
Fabrikant Trina Solar
Type TSM-445-NEG9R.28 VERTEX S+ 2024
Categorie Mono
Soort Tweedehands
Toestand Defect
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 445 Wp
Stroom (Impp) 10.05 A
Spanning (Umpp) 44.3 V
Kortsluitstroom (Isc) 10.71 A
Leegloopspanning (Uoc) 52.6 V
Max. Systeemspanning 1500
Lengte 1762 mm
Breedte 1134 mm
Diepte mm
Gewicht 21 kg
Celtype TOPCon
Frame Zwart
Achterkant Wit
Prijslijst
excl. BTW. (20 %)