Omvormers / String / SMA - SB2.5-1VL-40
Omvormers
SMA
SB2.5-1VL-40
  • SMA Sunny Boy 2.5
  • Nieuw in de doos en ongebruikt.
  • Kan worden afgehaald of afgeleverd
  • Met factuur
Dit aanbod is alleen voor handelaren
Artikelnummer
45617 (3620 views)
Beschikbaarheid 62 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 14.05.2023
Categorie Omvormers / String
Beschrijving
De beste oplossing voor kleine PV-installaties
De Sunny Boy 1.5 / 2.0 / 2.5 is de perfecte omvormer voor klanten met kleine zonnestroominstallaties. Door het brede ingangsspanningbereik van 80 V tot 600 V is dit toestel veelzijdig in te zetten, flexibel bij de keuze van zonnepanelen en gemakkelijk te installeren door het lage gewicht. Na de eenvoudige inbedrijfstelling via WebUI is de Sunny Boy 1.5 / 2.0 / 2.5 klaar voor gratis monitoring via het eigen draadloze netwerk van het toestel of online via de SMA Energy App. De geïntegreerde service SMA Smart Connected biedt 100% comfort aan de installateur en de eigenaar van de zonnepanelen. De automatische omvormermonitoring van SMA analyseert de werking van de omvormer, meldt onregelmatigheden en zorgt op die manier voor minimale uitvaltijden.
Algemene informatie
Fabrikant SMA
Type SB2.5-1VL-40
Categorie String
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 2.500 W
Aantal MPP 1
Umpp min 280 V
Umpp max 280 V
Europ. rendement 96.7 %