Vertex S TSM-440NEG9R.25 FB
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
45563 (2793 views)
Beschikbaarheid 1 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Mono
Beschrijving
Trina Solar Vertex S+ TSM-440NEG9R.25 FB
Das Trina Solar Vertex S+ TSM-440NEG9R.25 ist ein monokristallines Solarmodul mit 440Wp.
  • Preis gilt pro Modul
  • Neuware als Restposten mit Garantie vom Hersteller
  • Ersatzmodul für bestehende Anlagen zur Schadensregulierung bei Versicherungsfällen!
  • Lieferung oder Selbstabholung möglich
  • Bezahlung per Paypal mit einem Aufschlag von 3 %, wenn gewünscht
Bitte beachten!
Algemene informatie
Fabrikant Trina Solar
Type Vertex S TSM-440NEG9R.25 FB
Categorie Mono
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 440 Wp
Stroom (Impp) 10.01 A
Spanning (Umpp) 44 V
Kortsluitstroom (Isc) 10.64 A
Leegloopspanning (Uoc) 52.2 V
Max. Systeemspanning 1500
Lengte 1762 mm
Breedte 1134 mm
Diepte 30 mm
Gewicht 21 kg
Celtype TOPCon
Frame Zwart
Achterkant Wit
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)