M20A Flex RPI203M220100
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
42055 (6077 views)
Beschikbaarheid 33 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Omvormers / String
Beschrijving
Delta M20 A Flex 20 kW, 3-phasig, 2 MPPT
Der Delta M20 A Flex ist ein Solarwechselrichter mit 20 kW.
  • Verkauf erfolgt NUR an Gewerbetreibende!
  • Neuware mit Restgarantie vom Hersteller
  • Wechselrichter sind aus dem Jahr 05/2023
  • Preis gilt pro Wechselrichter
  • Lieferung oder Selbstabholung möglich
  • Bezahlung per Paypal möglich (+3 % für die Gebühren)
Produktinformationen
Herstellerartikelnummer: RPI203M220100
Speichersystem: PV-Wechselrichter
Nennleistung: 20000 Watt
Topologie: trafolos
Anzahl MPPT: 2 Stück
MPP Spannung min: 460 Volt
MPP Spannung max: 900 Volt
DC-Anschluss: H4
Netzanschluss: 3-phasig
Maße in mm: L 651 × B 520 × H 220 mm
Gewicht: 41 kg
Gefahrgut: 3091
Produkteigenschaften
Bitte beachten!
Mit der Abgabe Ihrer verbindlichen Kauferklärung erklären Sie Ihr Einverständnis.
Algemene informatie
Fabrikant Delta
Type M20A Flex RPI203M220100
Categorie String
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 20.000 W
Aantal MPP 2
Umpp min 460 V
Umpp max 900 V
Europ. rendement 98.1 %
Gewicht 40.5 kg
Geïntegreerde transformator Nee
DC-scheidingsschakelaar Ja
Terugleverfasen 3
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving, Online betaaldienst
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Delta_M20A pdf
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
REFU
REFUsol 20K-2T
SMA
Sunny Tripower X20 ST ...
KOSTAL
PIKO 20
alleen zichtbaar na inloggen
Fronius
Symo 20.0-3-M
Vergelijkbare Prijs Wp
Sungrow
SG125CX-P2-V112
SMA
Sunny Boy SB 2100TL
KACO new energy
Kaco blueplanet 100 N ...
Fronius
Symo 7.0-3-M
Beschrijving
Produktinformationen
Nennleistung: 20000 Watt
Topologie: trafolos
Anzahl MPPT: 2 Stück
MPP Spannung min: 460 Volt
MPP Spannung max: 900 Volt
DC-Anschluss: H4
Netzanschluss: 3-phasig
Gewicht: 41 kg
Gefahrgut: 3091
Produkteigenschaften
Bitte beachten!
Algemene informatie
Fabrikant Delta
Type M20A Flex RPI203M220100
Categorie String
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 20.000 W
Aantal MPP 2
Umpp min 460 V
Umpp max 900 V
Europ. rendement 98.1 %
Gewicht 40.5 kg
DC-scheidingsschakelaar Ja
Terugleverfasen 3
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
x
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon +4936938860481
E-mail info@secondsol.de
Website
Productlocatie
Adres Märzenquelle 6
Postcode / plaats 98617 / Meiningen-Dreißigacker
Land Duitsland
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)