Omvormers / String / Ginlong (Solis) - Solis-mini-2500-4G
Omvormers
Ginlong (Solis)
Solis-mini-2500-4G
refurbished inverter SOLIS-MINI-2500-4G
excl. BTW. (21 %)
Artikelnummer
41780 (5021 views)
Beschikbaarheid 1 stuk / van direct
Geregistreerd sinds 13.12.2019
Categorie Omvormers / String
Beschrijving
Algemene informatie
Fabrikant Ginlong (Solis)
Type Solis-mini-2500-4G
Categorie String
Soort Tweedehands
Toestand Gerepareerd
Leeftijd 5 jaar
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 2.500 W
Aantal MPP 1
Umpp min 80 V
Umpp max 500 V
Europ. rendement %
Gewicht kg
Geïntegreerde transformator Nee
DC-scheidingsschakelaar Nee
Terugleverfasen 1
Prijslijst
excl. BTW. (21 %)