Zonnepanelen / Mono / JA Solar - JAM72S30-555/GR ...
Zonnepanelen
JA Solar
JAM72S30-555/GR 555Wp
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
41249 (6325 views)
Beschikbaarheid 2 stuk / van direct
Beschrijving
Ja Solar JAM72S30-540/MR 540Wp
De JaSolar JA72S30-540/MR is een monokristallijne zonnemodule met 540Wp
* Nieuwe goederen met garantie van de fabrikant
* Vervangingsmodule voor bestaande systemen voor schaderegeling in verzekeringszaken!
* Prijs is per module
* Bezorgen of afhalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant JA Solar
Type JAM72S30-555/GR 555Wp
Categorie Mono
Soort Nieuwe producten
Details
Nominaal vermogen 555 Wp
Stroom (Impp) 13.18 A
Spanning (Umpp) 42.11 V
Kortsluitstroom (Isc) 14.07 A
Leegloopspanning (Uoc) 50.02 V
Max. Systeemspanning 1500
Lengte 2278 mm
Breedte 1134 mm
Diepte 30 mm
Gewicht 27.8 kg
Frame Zilver
Achterkant Wit
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)