Power One / ABB / FIMER UNO-DM-4.6-TL-PLUS-SB-Q
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
40683 (6253 views)
Beschikbaarheid 40 stuk / van direct
Minimale bestelhoeveelheid
1 stuk
Verzendwijze Gratis bezorging
Informatie over de verkoper
Zakelijke dienstverlener
Geregistreerd sinds 03.06.2024
Categorie Omvormers / String
Beschrijving
Highlights:
  • Wireless Zugang zum Web User Interface
  • Einfache Inbetriebnahme
  • Zukunftsfähig durch Smart Building und Smart Grid Anbindung
  • Dynamische Einspeisekontrolle (z.B. keine Einspeisung)
  • Remote “Over-The-Air” (OTA) Firmware upgrade
  • Modbus TCP/RTU Sunspec konform
  • Monitoring über die Aurora Vision® Cloud
  • 1 unabhängige MPPT Eingänge
Garantiegeber:
FIMER S.p.A.
Via Tortona, 25
I - 20144 Milano (Mi)
www.fimer.com/de
Algemene informatie
Fabrikant ABB
Type Power One / ABB / FIMER UNO-DM-4.6-TL-PLUS-SB-Q
Categorie String
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd 3 jaar
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 4.600 W
Aantal MPP 2
Umpp min 90 V
Umpp max 580 V
Europ. rendement %
Gewicht kg
Geïntegreerde transformator Nee
DC-scheidingsschakelaar Nee
Terugleverfasen 1
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)