Zonnepanelen / Mono / JA Solar - JAM66S30-500/MR ...
Zonnepanelen
JA Solar
JAM66S30-500/MR 500Wp
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
40252 (10489 views)
Beschikbaarheid 1 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Mono
Beschrijving
JA Solar JAM54S30 400 / MR 400Wp
De JA Solar JAM54S30 MR is een monokristallijn zonnepaneel met 400Wp
* Vervangingsmodule voor bestaande systemen voor schaderegeling!
* Gloednieuw met fabrieksgarantie
* 108 monokristallijne halfcellen
* Bezorgen of afhalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant JA Solar
Type JAM66S30-500/MR 500Wp
Categorie Mono
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 500 Wp
Stroom (Impp) 13.04 A
Spanning (Umpp) 38.35 V
Kortsluitstroom (Isc) 13.93 A
Leegloopspanning (Uoc) 45.59 V
Max. Systeemspanning 1500
Lengte 2093 mm
Breedte 1134 mm
Diepte 30 mm
Gewicht 26.3 kg
Frame Zilver
Achterkant Wit
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)