JaSolar JAM54S30-415/GR Pro 415 Wp (BFR)
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
36466 (16413 views)
Beschikbaarheid 9 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Mono
Beschrijving
JA Solar JAM54S30 400 / MR 400Wp
De JA Solar JAM54S30 MR is een monokristallijn zonnepaneel met 400Wp
* Vervangingsmodule voor bestaande systemen voor schaderegeling!
* Gloednieuw met fabrieksgarantie
* 108 monokristallijne halfcellen
* Bezorgen of afhalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant JA Solar
Type JaSolar JAM54S30-415/GR Pro 415 Wp (BFR)
Categorie Mono
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 415 Wp
Stroom (Impp) 13.13 A
Spanning (Umpp) 31.61 V
Kortsluitstroom (Isc) 14.02 A
Leegloopspanning (Uoc) 37.45 V
Max. Systeemspanning 1000
Lengte 1722 mm
Breedte 1134 mm
Diepte 30 mm
Gewicht 19.5 kg
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Datenblatt JA Solar ... pdf
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
JA Solar
JAM54S30-415/GR 415 W ...