Zonnepanelen / Mono / Canadian Solar - CS6R-405MS HiKu6 ...
Zonnepanelen
Canadian Solar
CS6R-405MS HiKu6 Mono PERC BFR 405Wp
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
35290 (13011 views)
Beschikbaarheid 112 stuk / van direct
Minimale bestelhoeveelheid
35 stuk
Verzendwijze Op aanvraag
Informatie over de verkoper
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Mono
Beschrijving
*** Let op: particuliere klanten vraag ons naar de prijs ***
Canadian Solar CS6R-410MS HiKu6 Mono PERC 410Wp
De Canadian Solar CS6R-410MS Hiku6 is een 410Wp monokristallijn zonnepaneel
* Gloednieuw met fabrieksgarantie
* Frame zwart
* 108 monoperc-cellen
* Prijs is per module
* Bezorgen of afhalen mogelijk
* Verpakt in pallets van elk 35 stuks!
* Aankoop mogelijk vanaf 15 stuks
Houd er rekening mee dat!
Alle verklaringen zonder garantie. Afbeeldingen kunnen variëren. De prijzen zijn netto.
Algemene informatie
Fabrikant Canadian Solar
Type CS6R-405MS HiKu6 Mono PERC BFR 405Wp
Categorie Mono
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 405 Wp
Stroom (Impp) 13.07 A
Spanning (Umpp) 31 V
Kortsluitstroom (Isc) 13.93 A
Leegloopspanning (Uoc) 37 V
Max. Systeemspanning 1000
Lengte 1722 mm
Breedte 1134 mm
Diepte 30 mm
Gewicht 21.3 kg
Frame Zwart
Achterkant Wit
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving, Online betaaldienst
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Datenblatt HiKu6-Min ... pdf
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
Solar Fabrik
Mono S4 - Halfcut 405W