Zonnepanelen / Poly / Canadian Solar - CS3U-340P KuMax
Zonnepanelen
Canadian Solar
CS3U-340P KuMax
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
35114 (6912 views)
Beschikbaarheid 9 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Poly
Beschrijving
Canadian Solar CS3U-360P KuMax / Canadian Solar CS3U 360P KuMax
De Canadian Solar CS3U KuMax is een polykristallijne zonnemodule met 360Wp
* Nieuw en ongebruikt in originele verpakking
* Vervangingsmodule voor bestaande systemen voor schadeafhandeling in verzekeringszaken!
* Modules hebben een UTX connector
* Bezorging of afhaling mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Door het indienen van uw bindende aankoopverklaring geeft u toestemming.
Alle verklaringen zonder garantie. Afbeeldingen kunnen afwijken. De prijzen zijn netto.
Vraag naar de verzendkosten. Gebruik de "Contact" knop om contact met ons op te nemen.
Algemene informatie
Fabrikant Canadian Solar
Type CS3U-340P KuMax
Categorie Poly
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 340 Wp
Stroom (Impp) 8.86 A
Spanning (Umpp) 38.4 V
Kortsluitstroom (Isc) 9.36 A
Leegloopspanning (Uoc) 45.9 V
Max. Systeemspanning 1500
Lengte 2000 mm
Breedte 992 mm
Diepte 35 mm
Gewicht 22.5 kg
Prijslijst
Verpakkingseenheid (VE) Hoeveelheid per VE B2C Prijs/stk. prijs/Wp Alleen volle VE
1 - 1 Stukken
2 - 4 Stukken
5 - 9 Stukken
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
Solar Fabrik
Mono S2 - Halfcut 340W