Type STP 6000TL-20
Categorie String
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 6.000 W
Aantal MPP 2
Umpp min 295 V
Umpp max 800 V
Europ. rendement %
Gewicht kg
Geïntegreerde transformator Nee
DC-scheidingsschakelaar Ja
Terugleverfasen 3
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
RCT Power
RCT Power Inverter 6.0
SMA
STP6.0-3AV-40 (ohne WLAN)
Sunways
STT-6KTL-P
Sungrow
SH6.0RT-V112 Hybrid
Dezelfde Fabrikant
SMA
Sunny Tripower 6.0 Sm ...
alleen zichtbaar na inloggen
STP6.0-3AV-40 (ohne WLAN)
Sunny Tripower STP6.0 ...
STP6.0-3AV-40 WLAN
Vergelijkbare Prijs Wp
ABB
PVI-12.5-TL-OUTD
SolarMax
SolarMax 15MT3
Danfoss Solar
TLX 15k
Sungrow
SG4KTL-M-V11
Beschrijving
Kaufen Sie nicht, wenn Sie mit diesen Regeln nicht einverstanden sind!
Algemene informatie
Fabrikant SMA
Type STP 6000TL-20
Categorie String
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Nee
Details
Nominaal vermogen 6.000 W
Aantal MPP 2
Umpp min 295 V
Umpp max 800 V
Europ. rendement %
Gewicht kg
DC-scheidingsschakelaar Ja
Terugleverfasen 3
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
z
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon 06026/9767-0
E-mail a.heger@heger-energietechnik.de
Website
Productlocatie
Adres Babenhäuser Straße 55
Postcode / plaats 63762 / Großostheim
Land Duitsland
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)