Zonnepanelen / Poly / Trina Solar - TSM-230PC05
Zonnepanelen
Trina Solar
TSM-230PC05
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
32356 (8176 views)
Beschikbaarheid 30 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Poly
Beschrijving
Trina Solar TSM-235PC05
Das Trina Solar TSM-230PC05 ist ein polykristallines Solarmodul.
* Ersatzmodul für bestehende Anlagen zur Schadensregulierung
* Lieferung oder Selbstabholung möglich
* Preis gilt pro Modul
Bitte beachten!
Mit der Abgabe Ihrer verbindlichen Kauferklärung erklären Sie Ihr Einverständnis.
Algemene informatie
Fabrikant Trina Solar
Type TSM-230PC05
Categorie Poly
Soort Tweedehands
Toestand Tweedehands
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 230 Wp
Stroom (Impp) 7.72 A
Spanning (Umpp) 29.8 V
Kortsluitstroom (Isc) 8.26 A
Leegloopspanning (Uoc) 37 V
Max. Systeemspanning 1000
Lengte 1650 mm
Breedte 992 mm
Diepte 40 mm
Gewicht 19 kg
Prijslijst
Verpakkingseenheid (VE) Hoeveelheid per VE B2C Prijs/stk. prijs/Wp Alleen volle VE
1 - 1 Stukken
2 - 4 Stukken
5 - 9 Stukken
10 - 30 Stukken
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
Sun Earth
TPB156x156-60-P 230W