Zonnepanelen / Mono / Luxor Solar - LX-360M/166-120+ ...
Zonnepanelen
Luxor Solar
LX-360M/166-120+ FB EcoLine Half Cell 360Wp
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
29507 (11790 views)
Beschikbaarheid 82 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Mono
Beschrijving
Luxor Solar LX-360M/166-120+ FB EcoLine Half Cell 360Wp
De Luxor LX-370M / 166-120 + EcoLine is een monokristallijne zonnemodule met 360Wpo
* Nieuwe goederen met garantie van de fabrikant
* Vervangingsmodule voor bestaande systemen voor schadeafhandeling in verzekeringszaken!
* Prijs is per module
* Bezorgen of afhalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant Luxor Solar
Type LX-360M/166-120+ FB EcoLine Half Cell 360Wp
Categorie Mono
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 360 Wp
Stroom (Impp) 10.62 A
Spanning (Umpp) 33.94 V
Kortsluitstroom (Isc) 11.21 A
Leegloopspanning (Uoc) 40.41 V
Max. Systeemspanning 1000
Lengte 1755 mm
Breedte 1038 mm
Diepte 35 mm
Gewicht 20 kg
Prijslijst
Verpakkingseenheid (VE) Hoeveelheid per VE B2C Prijs/stk. prijs/Wp Alleen volle VE
1 - 1 Stukken
2 - 4 Stukken
5 - 9 Stukken
10 - 82 Stukken
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Luxor EcoLine LX-xxx ... pdf
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
Solar Fabrik
Mono S3 HC V 375
SoliTek
SOLID Bifacial 360W G ...
LONGI Solar
LR4-60HIH-370M Hi-MO
Hanwha Q.Cells
Q.Peak L-G4.5 365Wp
Dezelfde Fabrikant
Luxor Solar
LX-375M/166-120+ 1500V
LX-375M/166-120+
LX-380M/166-120+
ECO LINE HALF CELL M1 ...
Vergelijkbare Prijs Wp
Hyundai
PERC Schindel HiE-S41 ...
JA Solar
JaSolar JAM60S09-320/PR
Sovello
SV-T-200-FC1 200Wp
Qcells
Q.SMART UF L 90 Wp
Beschrijving
* Prijs is per module
* Bezorgen of afhalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant Luxor Solar
Categorie Mono
Soort Nieuwe producten
Toestand Nieuws
Leeftijd Nieuw
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 360 Wp
Stroom (Impp) 10.62 A
Spanning (Umpp) 33.94 V
Kortsluitstroom (Isc) 11.21 A
Leegloopspanning (Uoc) 40.41 V
Max. Systeemspanning 1000
Lengte 1755 mm
Breedte 1038 mm
Diepte 35 mm
Gewicht 20 kg
Verkoopopties
Contactgegevens van de verkoper
x
Bedrijfsnaam
Naam van de provider
Adres
Postcode / plaats
Telefoon +4936938860481
E-mail info@secondsol.de
Website
Productlocatie
Adres Märzenquelle 6
Postcode / plaats 98617 / Meiningen-Dreißigacker
Land Duitsland
Prijslijst
1 - 1 Stukken
2 - 4 Stukken
5 - 9 Stukken
10 - 82 Stukken
excl. BTW. (19 %)
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Luxor EcoLine LX-xxx ... pdf
Solar Fabrik
Mono S3 HC V 375
SoliTek
SOLID Bifacial 360W G ...