Zonnepanelen / Poly / Schott Solar - ASE-300-DG-UT 30 ...
Zonnepanelen
Schott Solar
ASE-300-DG-UT 300W 17V
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
28469 (10710 views)
Beschikbaarheid 8 stuk / van direct
Minimale bestelhoeveelheid
1 stuk
Verzendwijze Alleen afhaling
Informatie over de verkoper
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Poly
Beschrijving
Schott Solar ASE-300-DG-UT 300W 17V
De Schott Solar ASE-300-DG-UT 300W 17V is een polykristallijn zonnepaneel met 300 Wp
* Glas / glasmodule zonder frame
* Originele modules! Zeldzaamheden! Rest van de voorraad! Zeer zeldzaam!
* Ideaal voor het afwikkelen van claims in verzekeringszaken!
* Alleen zeer moeilijk te vinden op de markt!
* Prijs is per module
* Modules technisch perfect in orde
* Bezorgen of afhalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Alle verklaringen zonder garantie. Afbeeldingen kunnen afwijken. De prijzen zijn netto.
Vraag naar de verzendkosten. Gebruik de "Contact" knop om contact met ons op te nemen.
Algemene informatie
Fabrikant Schott Solar
Type ASE-300-DG-UT 300W 17V
Categorie Poly
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 300 Wp
Stroom (Impp) A
Spanning (Umpp) 17.2 V
Kortsluitstroom (Isc) A
Leegloopspanning (Uoc) V
Max. Systeemspanning 1000
Lengte 1879 mm
Breedte 1270 mm
Diepte 8 mm
Gewicht 46.6 kg
Prijslijst
Verpakkingseenheid (VE) Hoeveelheid per VE B2C Prijs/stk. prijs/Wp Alleen volle VE
1 - 1 Stukken
2 - 4 Stukken
5 - 5 Stukken
excl. BTW. (19 %)