Zonnepanelen / Mono / LONGI Solar - LR6-60PE-310M Hi ...
Zonnepanelen
LONGI Solar
LR6-60PE-310M Hi-MO1 310Wp
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
24146 (12921 views)
Beschikbaarheid 3 stuk / van direct
Minimale bestelhoeveelheid
3 stuk
Verzendwijze Op aanvraag
Informatie over de verkoper
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Mono
Beschrijving
De zonnemodule is een monokristallijne zonnemodule met 300Wp
* nieuwe en ongebruikte resterende voorraad
  • * met zilveren frame
  • * Prijs is per module
  • * Levering of afhalen mogelijk
Houd er rekening mee dat!
Door uw bindende aankoopverklaring in te dienen, verklaart u uw toestemming.
Algemene informatie
Fabrikant LONGI Solar
Type LR6-60PE-310M Hi-MO1 310Wp
Categorie Mono
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 310 Wp
Stroom (Impp) 9.35 A
Spanning (Umpp) 33.2 V
Kortsluitstroom (Isc) 9.98 A
Leegloopspanning (Uoc) 40.3 V
Max. Systeemspanning 1000
Lengte 1650 mm
Breedte 991 mm
Diepte 40 mm
Gewicht 18.2 kg
Prijslijst
excl. BTW. (19 %)
Betalintg:
Vooruitbetaling,
Betaalmethode:
Bankoverschrijving,
Te downloaden documenten
Bestandsnaam Bestandstype
Datenblatt Longi LR6 ... pdf
Dit zou u ook kunnen interesseren:
Vergelijkbare Prestaties
IBC Solar
IBC MonoSol 320 VL5-HC
Trina Solar
HM+ TSM-315DD05A (II) ...
Heckert Solar
NeMo 2.0 60 M 305 AR ...
Qcells
Q.Pro L-G3 310W A-Ware