Zonnepanelen / Poly / Sun Energy Systems - SEE 180P-48-AS1 ...
Zonnepanelen
Sun Energy Systems
SEE 180P-48-AS1 180Wp
excl. BTW. (19 %)
Artikelnummer
10269 (14660 views)
Beschikbaarheid 6 stuk / van direct
Zakelijke dienstverlener
TOP-verkoper Geverifieerde verkoper
Geregistreerd sinds 25.11.2011
Categorie Zonnepanelen / Kristallijn / Poly
Beschrijving
Sun Energy SEE 180P-48-AS1 / Sun Energy SEE180 P 48 AS1
De Sun Energy SEE 180P-48-AS1 is een polykristallijne zonnepaneel met 180Wp
* nieuwe en ongebruikte resterende voorraad
* Bezorgen of ophalen mogelijk
* Prijs is per module
Forfait voor kleine hoeveelheden:
Houd er rekening mee dat!
Algemene informatie
Fabrikant Sun Energy Systems
Type SEE 180P-48-AS1 180Wp
Categorie Poly
Soort Restanten
Toestand Nieuws
Leeftijd onbekend
Speciaal reserveonderdeel. Ja
Details
Nominaal vermogen 180 Wp
Stroom (Impp) 7.61 A
Spanning (Umpp) 23.68 V
Kortsluitstroom (Isc) 8.15 A
Leegloopspanning (Uoc) 29.51 V
Max. Systeemspanning 1000
Lengte 1319 mm
Breedte 989 mm
Diepte 48 mm
Gewicht 16 kg
Prijslijst
Verpakkingseenheid (VE) Hoeveelheid per VE B2C Prijs/stk. prijs/Wp Alleen volle VE
1 - 1 Stukken
2 - 5 Stukken
6 - 6 Stukken
excl. BTW. (19 %)